Pristatymo ir grąžinimo informacija

1. Parduotuvė įsipareigoja nurodyti pristatymo terminą prie kiekvienos prekės, o jei prie prekės nėra nurodyta pristatymo termino, tuomet užsakymo terminas yra vykdomas iki 21 d.d. Tuo atveju jeigu yra nesklandumu su pristatymu, Parduotuvė įsipareigoja susisiekti su Klientu ir rasti geriausią sprendimą.

1.1 Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą. Jūsų siunta bus išsiųsta per 1-3 darbo dienas* į Jūsų pasirinktą paštomatą. Nepasirinkus paštomato, siunta bus automatiškai nukreipta į Jūsų mieste esantį bet kurį Omnivą terminalą. Apie išsiųstą siuntą būsite informuoti Jūsų nurodytu el.paštu (nepamirškite patikrinti Spam/Junk, kartais pasimeta ten). Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.
Daugiau informacijos apie siuntą: www.omniva.lt


2. Klientas įsipareigoja atkreipti dėmesį į nurodytą pristatymo terminą ir kreiptis į Parduotuvę tik tuo atveju, jeigu praėjo 24 valandos nuo pristatymo termino pabaigos.

3. Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą, bei asmenį, kuris priims prekes.

4. Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti Parduotuvei pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

5. Klientas, užsakymo metu pasirinkęs prekes atsiimti įmonės būstinėje, jei yra numatytas toks atsiėmimo būdas, privalo pateikti asmens dokumentą bei užsakymo kopiją. Parduotuvė savo ruožtu įsipareigoja paskambinti Klientui, kai prekė bus paruošta.

6. Tais atvejais, kai priėmus prekes Klientas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamos prekės, Klientas privalo nedelsiant informuoti apie tai Parduotuvę el.paštu smutkiurojus@gmail.com

7. Prekes galite grąžinti/keisti per 14 dienų nuo siuntos gavimo.

8. Įsigytas kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 d. jei:
- grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
- prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
- prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos,nenaudota (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);
- grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos;
- grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas.
9. Grąžinant kokybiškas prekes, pirkėjas atsako už:
- tvarkingą prekių supakavimą;
- prekių pristatymą;
10. Galime atsisakyti priimti atgal prekę, jei:

- buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai;

- prekei padaryti pakuotės pažeidimai lemia, jog prekė negalės būti vėliau realizuota už tą pačią kainą, nepažeidžiant kito šios prekės Pirkėjo teisių į naujos ir nenaudotos prekės įsigijimą, tokios prekės gali būti grąžinamos tik mūsų bendru sutarimu (pvz. Jums sutikus kompensuoti prekės nuvertėjimo skirtumą).

11. Dėl siuntos keitimo/grąžinimo kreiptis el. paštu: smutkiurojus@gmail.com arba skambinti kontaktuose nurodytu tel.numeriu. Jums bus suteikta visa informacija. Kreipiantis būtina nurodyti UŽSAKYMO NUMERĮ, netikusios prekės pavadinimą ir priežastį.

12. Grąžinant el. parduotuvėje pirktą prekę, galite paprašyti užpildyti gražinimo formą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, priežastis. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

13. Įsipareigojame sugrąžinti Jūsų sumokėtus pinigus už prekę per 14 dienų, jei prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.).

14. Jei pirkimo metu Jums buvo pritaikyta papildoma nuolaida užsakymui, o Jūs grąžinote tik dalį vienų užsakymu įsigytų prekių, mes galime išskaičiuoti nuolaidos sumą iš grąžinamos sumos.

15. DOVANŲ KUPONAS į pinigus nekeičiamas ir negrąžinamas. Jei grąžinsite prekę, už kurią buvo sumokėta DOVANŲ KUPONU, vietoj išleistos sumos Jums bus grąžintas tokios pat vertės kuponas.